ODLIČAN POČETAK: Niko Kovač i njegov Bayern pobjedom otvorili novu sezonu!

Totalni vladar njemačkog nogometa, Bayern Munchen, otvorio je novu sezonu Bundeslige pobjedom 3:1 protiv Hoffenheima na Allianz Areni. Bavarci su apsolutni favoriti i u novoj sezoni pa će sve osim novog naslova prvaka biti golemo iznenađenje, a toga je svjestan i Niko Kovač…

Prvo kolo Bayernu je doveo Hoffenheim koji se pokazao kao tvrd protivnik iako ih je Bayern uspio slomiti pred kraj utakmice. Poveo je domaćin preko Mullera 1:0 i  s tom prednošću otišlo se na odmor, a odmah na početku (53. minuta) gosti dolaze do izjednačenja preko mađarskog napadača Adama Szalaija.

Bayern je nastavio dominirati pa su u 80. minuti dobili jedanaesterac kojeg je uspješno realizirao Robert Lewandowski. Na konačnih 3:1 postavlja Arjen Robben.

Kovač će u idućem kolu na gostovanje kod Stuttgarta dok će Hoffenheim ugostiti Freiburg.

NEMA OPROSTA: HUGO LLORIS PRIVEDEN I NOĆ PROVEO IZA REŠETAKA!

NOVI TRENER BLUESA JE PUN POGODAK : Sarri bi mogao biti nešto najbolje što se dogodilo u zadnjih nekoliko sezona!