ODLIČNA FORMA: Novo Hajdukovo pojačanje zabio deseti gol u drugoj Bundesligi!

Novo Hajdukovo pojačanje od iduće sezone Dimitros Diamantakos pruža vrlo dobre partije u drugoj Bundesligi. Grčki centarfor je za svoj trenutni klub St. Pauli zabio deseti pogodak ove sezone, ukupno deveti prvenstveni.

Zahvaljujući njegovom golu, St. Pauli je uzeo bod u remiju 1:1 kod Karlsruhgera u 29. kolu druge Bundeslige. Diamantakos je svom bivšem klubu zabio u 55. minuti dočekavši pogrešku protivničkog stopera pa majstorski prebacio istrčalog vratara domaćih , dok su dvije minute kasnije domaćini poništili prednost i izjednačili.

Nogometnu karijeru započeo je u Atromitosu, a kasnije je igrao za grčkog velikana Olympiacos, Karlsruher i Bochum. Za selekciju grčke reprezentacije odigrao je pet susreta. Prema navedenom se može zaključiti da će Bijeli dobiti odlično pojačanje koje će poboljšati efikasnost u nastavku sezone.

Grku uskoro istječe ugovor sa klubom iz Hamburga, čim mu istekne ugovor sletjet će na Poljud te početi trenirati sa Bijelima. Pogodak možete vidjeti OVDJE.

ŠUKER: „ŠTO ĆE NOGOMETAŠI AKO PREKINEMO PRVENSTVO, BITI SEZONCI NA JADRANU? ONI NE ZNAJU DRUGO RADITI…“

NOVI POČETAK NA STANOVIMA: Gasi se NK Zadar, iduće sezone će nastupati u Županijskoj ligi pod novim imenom!