OVO JE SPEKTAKL: Evo kako je Ivan Leko vodio utakmicu nakon isključenja!

Dinamo Zagreb uspio je slaviti u dvoboju Superkupa protiv Hajduka. Bilo je 1:0 za Modre, a jedini pogodak na utakmici postigao je Martin Baturina.

Prvo poluvrijeme završilo je bez golova, a najvažniji trenutak dogodio se baš pred kraj prvih 45 minuta kada je trener gostiju, Ivan Leko, dobio crveni karton zbog vrijeđanja suca Bela. Točnije, Dario Bel dosudio je u jednom trenutku prekršaj za Dinamo, a Leko je oštro protestirao tražeći udarac iz kuta za svoju ekipu.

Veoma uzrujanom treneru gostujuće ekipe sudac iz Osijeka najprije je pokazao žuti, a zatim i direktni crveni karton. Bilo je to u prvom poluvremenu, a cijelo drugo poluvreme je Leko vodio utakmicu, ali na alternativni način. Naravno, kao što to inače treneri rade nakon isključenja, preko mobitela je bio u kontaktu sa svojom klupom i dijelio naredbe.

Već sljedeći petak očekuje nas novi derbi, a to će biti prvo kolo nove sezone HNL-a. Utakmica se također igra na Maksimiru…