OVO MORATE POGLEDATI: Je li Oriolik oštećen u Kup utakmici protiv Dinama?

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb bez problema plasirao se u četvrtfinale domaćeg Kupa. Modri su u gostima svladali Oriolik u Orlovcu s visokih 8:0.

Stjepan Stubičan je zabio autogol u 25. minuti, a nakon toga je Josip Drmić iz penala u 28. i 40. minuti te golom u 42. minuti došao do hat-tricka. Zabili su još i Maxime Bernauer, Antonio Marin, Mahir Emreli i Sandro Kulenović.

No, sve je moglo biti drugačije da je glavni sudac Zdenko Lovrić pokazao na najstrožu kaznu za domaćina, i to u 18. minuti. Naime, Luka Vrbančić je naizgled srušio Kokotovića pa su svi tražili kazneni udarac, ali to se nije dogodilo.

Nakon toga je na drugoj strani jak udarac dobio Marin pa je itekako zaiskrilo između igrača Oriolika i Dinama. Potom je nekoliko minuta Dinamo krenuo s golovima da bi do kraja zabio čak osam.