OVO NIJE DOBRO: Dinamov pomoćni trener otkrio što se dogodilo Petkoviću!

Aktualni hrvatski prvak Dinamo Zagreb danas je u Splitu doživio svoj drugi poraz u prvenstvu ove sezone. Zanimljivo, koban je opet bio Hajduk Split koji je slavio s minimalnih 1:0 zahvaljujući pogotku Emira Sahitija.

Ovom pobjedom Hajduk je došao do 21 boda te se nalazi na prvom mjestu. Rijeka je druga s 19 bodova, a treći Dinamo ima 16 bodova i utakmicu manje. Nakon utakmice pred okupljene novinare izašao je presretni Ivan Leko, trener Hajduka:

Mnogi navijači Dinama smatraju kako je sve krenulo nizbrdo pred kraj prvog poluvremena kada se ozlijedio kapetan Bruno Petković. Prema pisanju nekih medija Bruno je propustio posljednje dvije utakmice Dinama (Rudeš i Ponikve) zbog ozljede. No, bio je spreman za susret protiv Hajduka.

Ipak, nakon jedne prigode, kada je Petkovićev udarac izblokiran, najbolji Dinamov igrač tražio je zamjenu. Dinamov pomoćni trener Sandro Perković na poluvremenu je potvrdio da je Petković obnovio ozljede, te je izašao iz igre u 44. minuti Umjesto njega ušao je Josip Drmić. Nema dvojbe da je Dinamo ostao bez važne karike u nastavku dvoboja.

Ostaje za vidjeti radi li se o ozbiljnijoj ozljedi…