Pogledajte kako je Pedri izbacio pola obrane Galatasaraya i zabio gol

Barcelona je izborila plasman u četvrtfinale Europa lige pobjedom 2:1 na gostovanju kod Galatasaraya. Na Camp Nouu bilo je 0:0, Turci su uspjeli povesti na domaćem terenu, ali Katalonci su preokretom uspjeli doći do pobjede i mjesta među najboljih osam.

Golove za Barcelonu zabili su Pedri i Aubameyang, a za tursku momčad jedini je strijelac bio Marcao. Pedrijev gol za 1:1 bio je najljepši trenutak utakmice.

U 37. je minuti veznjak Barcelone nakon duge akcije dobio loptu od Ferrana Torresa, a onda je ušao u sredinu te majstorskim potezima izbacio pola turske obrane. Inače Galatasaray je poveo u 28. minuti golom Marcaa, a Aubameyang je u 50. minuti osigurao pobjedu Kataloncima.