PREKRASNA GESTA: Iz Intera poslali sjajnu poruku Messiju koji propušta veliki dvoboj u srijedu!

Prema svemu sudeći, zvijezda Barcelone i po mišljenju mnogih najbolji igrač na svijetu, Lionel Messi, sa terena će izbivati oko mjesec dana nakon povrede ruke na utakmici protiv Seville. Leo je već u uvodu utakmice odradio Sevillu, a onda se nesretno ozlijedio.

On je teren napustio u 26. minuti, nakon što je podijelio asistenciju već u drugoj minuti, te postigao gol u 12. minuti, a njegova momčad je na kraju slavila rezultatom 4-2.

Nakon utakmice na službenoj klupskoj stranici je potvrđeno kako će Argentinac mirovati oko tri-četiri tjedna, što znači da neće zaigrati sve do utakmice protiv Atletico Madrida, koja je na rasporedu 24. studenog. 31-godišnjak će u narednom periodu propustiti El Clasico, koji se igra sljedećeg vikenda, kao i utakmice protiv Intera u grupnoj fazi Lige prvaka, od kojih se prva igra već u srijedu.

Katalonci će na na Camp Nouu ugostiti Nerazzurre, koji su također slavili u prve dvije utakmice grupne faze, dok je uzvrat na Giuseppe Meazzi na rasporedu 6. studenog. Pored toga što su u Barceloni razočarani neigranjem Messija na ovim utakmicama, i u Interu su također. Naime, iz talijanskog velikana su poslali poruku podrške 31-godišnjaku. Na službenom twitter profilu su napisali: “Žao nam je zbog tvoje povrede i nećemo moći igrati protiv tebe u narednih nekoliko dana. Uvijek je čast igrati protiv najboljeg. Budi jak Leo.”

Utakmica u srijedu je jako bitna za obje ekipe, s obzirom da su izjednačeni po broju bodova u grupi B. Iako će Interu bez sumnje biti lakše s obzirom da neće biti Messija, Barcelona je i dalje favorit. Lionel Messi je u nevjerojatnoj formi u Ligi prvaka ove sezone, baš kao i u svim ostalim takmičenjima, te je već postigao pet golova u samo dvije odigrane utakmice. Bit će jako zanimljivo vidjeti kako će se Barca snaći bez njega, a zamijeniti bi ga mogao Ousmane Dembele ili Malcom.

JE LI OVO NAJLJEPŠI TIMSKI GOL? POGLEDAJTE ŠTO JE JUČER NAPRAVIO ARSENAL!

VELIKI UDARAC ZA JUVENTUS: Mandžukić se ozlijedio!