Reakcija Zidanea nakon gola Balea postala je hit na društvenim mrežama!

U samo 13 minuta čak tri pogotka u finalu Lige prvaka, a onaj zadnji i najljepši zabio je Gareth Bale. U prekrasnom finalu Lige prvaka odigranom na rasprodanom olimpijskom stadionu u Kijevu branitelj naslova Real Madrid pobijedio je Liverpool s 3:1 te se tako po 13. puta okitio titulom najbolje momčadi Europe.

BALE IGRAČ UTAKMICE?

Igrač utakmice svakako je Gareth Bale, koji se pokazao kao spektakularna zamjena. Sjajni Velšanin u igru je ušao u 61. minuti umjesto Isca, a trebalo mu je samo tri minute da postigne pogodak za 2:1. I to kakav. U 83. minuti postigao je još jedan gol za konačnih 3:1 protiv Liverpoola.

No, društvene mreže najviše je nasmijala fenomenalna reakcija njegovog trenera, Zinedina Zidanea, koji nije mogao vjerovati što je njegov igrač uspio napraviti. Vjerojatno je pomislio kako je taj gol nadmašio njegov iz finala 2002. godine protiv Bayera iz Leverkusena.

Ali, pomalo razočarani Gareth otkrio je kako je ovaj dio sezone proveo u velikoj nedoumici s obzirom da nije puno igrao. Najviše ga je razočaralo kad je zamijenjen u polufinalu protiv Juventusa kad su Talijani vodili 0:2. No, Gareth se vratio sa stilom i sada pokazao kako je ipak pravi igrač.

Špekulacije su već krenule i mnogi ovog Velšanina iduće sezone vide u Manhcester Unitedu…