SRAMOTNI ISPAD TRENERA BAYERNA: Njemački mediji otkrili skandalozni show Nagelsmanna!

Lider Bayern München izgubio je na travnjaku Borussije Mönchengladbach s 2-3 u 21. kolu njemačkog prvenstva i ugrozio poziciju na vrhu.

Borussia (M) je pobjedom produžila niz nepobjedivosti protiv Bayerna na pet utakmica u svim natjecanjima. Bayern je u utakmicu ušao osnažen pobjedom nad PSG u Parizu u Ligi prvaka, no nakon samo deset minuta isključen im je branič Dayot Upamecano.  Igrajući s igračem manje 80 minuta, Bayern je doživio drugi poraz u svim natjecanjima u sezoni 2022/23, nakon ligaškog poraza kod Augsburga sredinom rujna.

Golove za Gladbach zabili su kapetan Lars Stindl (13), Jonas Hofmann (55) i Marcus Thuram (84), dok je Eric Maxim Choupo-Moting izjednačio u 35. minuti, a Mathys Tel dao privid nade u dodanom vremenu (90+3).

A pravi show napravio je trener gostiju, Julian Nagelsmann, kojem je ovaj poraz očito teško pao. Njemački mediji pišu da je Nagelsmann divljao nakon utakmice, navode da je jurio za sucima utakmice i urlao: “Je li ovo šala? Zezate li vi mene ili što se događa?”. Navodno je i šakom udario po njihovoj svlačionici.

Razlog Nagelsmannovog bijesa je isključenje Dayota Upamecana iz osme minute utakmice. Branič Bayerna s leđa je srušio Alassanea Pleu, koji je od centra jurio prema Bayernovom golu. Sudac Tobias Welz nije puno razmišljao već mu je odmah pokazao crveni karton.

Za analizu utakmice Tottenham – West Ham kliknite OVDJE.