ŠTO RADI UPRAVA DINAMA? Igor Bišćan poslao fantastičnu poruku ekipi koja je zadužena za transfere!

Dinamo Zagreb danas je remizirao 2:2 u prijateljskom susretu protiv slovenskog Kopra. Momčad Igora Bišćana izgledala je dosta dobro sat vremena i vodila je golovima Topića iz 20. i Marina iz penala u 49. minuti, da bi se Slovenci vratili s dva gola u razmaku od 62. do 66. minute.

“Šteta da rezultatski nismo to završili pobjedom. Gledali smo dvije utakmice, do 60. minute je bilo dosta dobro. Kad se uzme u obzir fizičko stanje u kojem su dečki, jaki treninzi, dobro su radili, dosta dobro su izgledali”, rekao je Dinamov trener Igor Bišćan pa se osvrnuo na igrački kadar i posebno pohvalio novog igrača Bernauera:

“Drmić je osjetio leđa, Lukanić vrat, Šutalo se vraća pa se javljaju neki problemčići, Vasilja smo izgubili, mali Luka, Gurlica… Ostali smo bez tri, četiri igrača. Neki od njih će se vratiti za iduću utakmicu, trebalo bi biti bolje. Ali zadovoljan sam, dečki su odigrali ozbiljno prvih 60-ak minuta i odigrali dobro. Kad reprezentativci uhvate ritam treninga i kad ovi drugi dođu, nadam se da ćemo barem zadnju odigrati 90 minuta kako spada.

Dinamu su tek sad došli reprezentativci s kojima će u ovakvim i budućim utakmicama izgledati puno bolje, a Bišćan je, kao i nakon Dugog Sela, istaknuo jedan problem koji se i on i navijači nadaju da će se brzo riješiti:

“Vidi se iz ovog što smo gledali u drugom poluvremenu da nam treba da možemo držati kvalitetu. Vraćam se stalno na početak sezone koji će brzo krenuti, moramo dovesti par igrača da bi to izgledalo ozbiljno do kraja”, zaključio je Dinamov trener.