SVE JE JASNO: Torcida poslala fantastičnu poruku svojim igračima!

U dvoboju 24. kola SuperSport HNL-a Lokomotiva je u sjajnom dvoboju na Poljudu pred 13.500 gledatelja pobijedila Hajduk sa 4-3.

Tako se nastavlja katastrofalna forma Spličana kojima je ovo već četvrti poraz u prvenstvu ovog proljeća. U prvom dijelu gosti su imali vodstvo od 2:0, nakon čega se Hajduk vratio.

U zadnjih desetak minuta utakmice uslijedila je ludnica kada je igrač utakmice Ibrahim Aliyu s dva brza gola vratio Lokomotivu u vodstvo. Yassine Benrahou svojim je prvijencem za Hajduk samo ublažio poraz Bijelih.

Zanimljivo, nakon što je Lokomotiva povela u 12. minuti, odmah se oglasila Torcida koja je podigla transparent namijenjen igračima: “Vruća srca, hladne glave, tako to rade mangupčine prave. Ugledajte se na juniore!” pisalo je na poruci koju je razvila Torcida.

Hajdukovi juniori nedavno su kreirali senzaciju i pobjedom 2:1 protiv vršnjaka iz Manchester Cityja izborili četvrtfinale juniorske Lige prvaka. Seniori su prije utakmice protiv Lokomotive imali 11 bodova manje i utakmicu više od Dinama. Ubrzo nakon što je podignut transparent, Lokomotiva je postigla i drugi gol.