SVJETSKO IZNENAĐENJE: Bayern Munchen ispao iz Kupa!

Nevjerojatne nogometne vijesti dolaze nam iz Njemačke gdje je veliki Bayern Munchen eliminiran u četvrtfinalu njemačkog Kupa od strane Freiburga 1:2.

Bavarski gigant je prošli vikend razbio Borusiju Dortmund s visokih 4:2, a to je ujedno bio i debi Thomasa Tuchela. A danas se očekivao lagani posao u četvrtfinalu domaćeg Kupa protiv Freiburga, ali vidjeli smo veliko iznenađenje.

Bayern je poveo u 19. minuti golom Dayota Upamecana, no devet minuta kasnije izjednačio je Nicolas Hofler. U nastavku susreta Bavarci su dominirali i pogodak je visio u zraku, no gosti su odolijevali.

Kada se već činilo kako će susret otići u produžetke, gosti su u drugoj minuti nadoknade dobili kazneni udarac. Pucao je Hofler, a Jamal Musiala igrao rukom. Za suca Harma Osmersa nije bilo dvojbe, pokazao je na bijelu točku. Kazneni udarac je sigurno izveo Hofler gurnuvši goste u polufinale.

Bila je to prva pobjeda Freiburga protiv Bayerna u posljednjih 14 susreta, te prva u povijesti u Munchenu u 24. pokušaju. Koeficijent na pobjedu Freiburga bio je čak 17, a u nekim kladionicama vidjeli smo i puno veći koeficijent…