TENZIJE UNATOČ POBJEDI: Juventusova zvijezda opet javno iskazala nezadovoljstvo!

Juventus je večeras na domaćem terenu savladao Milan rezultatom 2-1. Ipak, čini se da neki igrači „Stare dame“ nisu zadovoljni…

Dybala opet nezadovoljan

Juventus je u 31. kolu Serie A na domaćem terenu pobijedio goste iz Milana. Rossoneri su došli do vodstva u 39. minuti preko Krzysztofa Piateka. Mladom je Poljaku ovo inače 21. pogodak ove sezone.

U nastavku utakmice, Juventus je izjednačio u 60. minuti, preko Paula Dybale koji je bio precizan s bijele točke. Samo nekoliko minuta nakon pogotka trener Juventusa, Max Allegri, iz igre je izvadio Dybalu, a na treren poslao mladu zvijezdu Moisea Keana. Upravo je Kean postavio konačni rezultat golom u 84. minuti.

Budnom oku kamera nije promakla činjenica kako je Dybala bio poprilično nezadovoljan kad je shvatio da upravo njega trener vadi iz igre van. Iako mu je pri izlasku s terena Allegri pružio ruku, ljutiti Argentinac je nije prihvatio te je samo demonstrativno produžio do klupe.

Ovo nije prvi put da Dybala javno pokazuje svoje nezadovoljstvo. Početkom veljače nije igrao u utakmici protiv Parme. Kad je u drugom poluvremena shvatio da tu večer neće ulaziti u igru, brzo je napustio teren i otišao u svlačionicu prije posljednjeg sučevog zvižduka. Dybala tad nije novčano kažnjen već je dobio opomenu uprave kluba.

U svakom slučaju, Argentinac očito nije zadovoljan svojim statusom u klubu, a zbog toga i ne čude nagađanja kako bi na ljeto mogao promijeniti sredinu.

LAKO JE KAD IMAŠ SUCA: Pogledajte kako je sudac teško oštetio Milan u porazu kod Juventusa!

POTEZ ZA POHVALU: Velikodušna gesta engleskog Huddersfielda prije utakmice protiv Leicestera!