TO JE PRAVI TRENER: Nenad Bjelica poslao fantastičnu poruku nakon prve utakmice protiv Young Boysa!

Hrvatski nogometni prvak, Dinamo Zagreb, uspješno je odradio prvu utakmicu Play-offa Lige prvaka protiv Young Boysa. Modri su remizirali 1:1 što je jako dobar rezultat u prvoj utakmici. Bjelica i njegovi momci gubili su praktički na samom startu, ali preko Oršića su došli do vrijednog pogotka u gostima…

BJELICA NAJAVIO PROLAZ!

“Prvo poluvrijeme malo slabije, drugo malo bolje. Šteta što nismo iskoristili te prilike u drugom dijelu, ali treba priznati i da su oni bili bolji u prvom poluvremenu. Nadam se prolasku na punom Maksimiru”, rekao je Dinamov trener Nenad Bjelica.

Modri trener zatim je pohvalio momčad zbog karaktera kojeg su pokazali u Švicarskoj podsjetivši kako su se vratili iz minusa i u Izraelu kad su gubili čak dvije razlike. Zatim je poslao sjajnu poruku navijačima kluba jer očekuje se da Dinamo prođe prvaka Švicarske:

“Nezgodni su. Mogu oni još i bolje. Igraju s puno centaršuteva, visokih lopti, ali znam i da Dinamo može bolje. Zadovoljan sam. Zadovoljan sam rezultatom. Nadam se punom Maksimiru i velikoj podršci.”, za kraj će trener Bjelica.

Uzvratna utakmica Play-offa igra se u utorak u Zagrebu (21:00). Dinamu odgovara rezultat 0:0 jer su u gostima postigli pogodak. No, poznavajući Bjelicu on sigurno neće imati ziheraški pristup pa možemo očekivati sjajan Dinamo…

MAESTRO ZNA: KAKA OBJASNIO ZAŠTO MODRIĆ MORA DOBITI ZLATNU LOPTU!

SADA SVE ZNAMO: Lewandowski otkrio zašto je ostao u Bayern Munchenu!