U ŽIVOTNOJ FORMI: Pogledajte čudesni Hat Trick sjajnog Kramarića!

Hrvatski nogometni reprezentativac, Andrej Kramarić, u posljednjem kolu prošle sezone zabio je BVB-u čak četiri gola. A izgleda kako se baš ništa nije promijenilo na otvaranju nove sezone.

Naime, Hoffenheim je uspješno odradio gostovanje kod FC Kolna gdje su slavili 3:2. Hat Trick je postigao upravo Andrej Kramarić koji je tako na najbolji mogući način otvorio novu sezonu. Od sjajnog napadača možemo očekivati uistinu strašnu sezonu.

‘Krama’ je zabio već u 4. minuti, a domaćin je izjednačio u 22. minuti preko Anderssona. No, pred sam kraj prvog dijela opet se ukazao Kramarić koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke. U 86. minuti se događa veliki šok za Hoffenheim jer je izjednačio Drexler. No, opet cijelu situaciju spašava Andrej koji u 92. minuti zabija za velika tri boda.

Na vrhu liste strijelaca sada su Kramarić te igrač Bayern Munchena, Gnabry. Što mislite, može li bivši igrač Dinama i Rijeke biti najbolji strijelac Bundeslige u ovoj sezoni?

STIGLA SLUŽBENA POTVRDA: MARKO PJACA PRONAŠAO NOVI KLUB!