UTAKMICA SEZONE: Evo gdje možete gledati susret Hajduka i Citya!

Juniori Hajduka danas igraju dvoboj osmine finala juniorske Lige prvaka, a protivnik je moćni engleski klub Manchester City.

Igrači trenera Marijana Budimira ostvarili su dosad najveći uspjeh plasmanom među 16 najboljih u Europi, a na svom stadionu dočekat će vodeću momčad Engleske u svom uzrastu. Prijenos je na kanalu Arena Sport 1.

Podsjetimo, mladi hajdukovci su u play-offu na Poljudu rezultatom 1:0 slavili protiv ukrajinskog Šahtara, a pogodak odluke zabio je tada 15-godišnji, a danas 16-godišnji stoper Luka Vušković, koji je golmana lobao glavom u 82. minuti. Pet minuta kasnije dobio je direktni crveni karton zbog udaranja protivnika laktom u glavu.

“Moramo se koncentrirati na Ligu prvaka. Sigurno će biti teška utakmica. City je prvi u Engleskoj. Svake godine igra Ligu prvaka. Ima odličnu ekipu, ali i par pojedinaca koji se ističu. Bit će teško, ali uz Božju pomoć vjerujem da možemo pobijediti”, rekao je junior Hajduka Niko Đolonga za Hajduk Digital TV.

Za analizu utakmice Slaven Belupo – Rudeš kliknite OVDJE.