UŽASAN START: Novopečeni hrvatski reprezentativac dobio direktni crveni karton!

25-godišnji hrvatski napadač Petar Musa već je dvije sezone član portugalskog velikana Benfice. I ova sezona bi mogla biti njegova.

Iako je u okršaju Superkupa protiv Porta postigao pogodak, u prvom kolu novog prvenstva nije se proslavio. Naime, dobio je crveni karton zbog nenamjernog, ali jako opasnog starta u prvom kolu portugalskog prvenstva.

Benfica je u obranu naslova krenula upravio kod Boaviste i to neuspješno. Izgubila je 3:2 i to golom u 13. minuti sudačke nadoknade, a osim toga ostala je bez čudesno efikasnog hrvatskog jokera.

KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ MUSIN START ZA ISKLJUČENJE

Podsjećamo, Musa je Zagrepčanin koji se probio u Češkoj i proslavio u Portugalu. Visokog napadača je zato prošlog ljeta kupila Benfica uz odštetu od 5.5 milijuna eura.

Musa je sjajno odradio prvu sezonu u velikanu. U 41 nastupu postigao je 11 i namjestio 3 gola, ali samo pet puta bio je prvotimac. Musa igra malo, ali zabija puno, i to kao rezerva skromne minutaže.