VELIKI PRIJATELJI: Pogledajte fenomenalni potez Perišića i Modrića!

Real Madrid i Inter Milano odigrali su spektakularnu utakmicu u sklopu 3. Kola Lige prvaka. ‘Kraljevi’ su upisali vrijednu 3:2 pobjedu protiv talijanske ekipe, a danas smo u akciji vidjeli čak tri naša igrača: Perišić, Brozović i Modrić.

Real je poveo preko Benzeme u 25. minuti, a samo 33. minute poslije rezultat je povisio kapetan Sergio Ramos nakon asistencije Tonija Kroosa. Zanimljivo, Ramosu se to 100. gol u dresu Real Madrida što je fascinantna brojka iako se radi o stoperu. No, samo dvije minute poslije Interu nadu daje sjajni Lautaro Martinez smanjivši na 2:1.

U 68. minuti jako lijepi gol zabio je naš Ivan Perišić. Asitencija se piše kolegi iz napada, Argentincu Lautaru Martinezu. I onda je u 80. minuti utakmicu odlučio Zidaneov joker s klupe, a to je brazilski as Rodrygo.

A kamere su u 78. minuti uhvatile sjajan prizor. Naime, u istom trenutku Ivan Perišić je izlazio iz igre, a Luka Modrić je ulazio kao igrač Real Madrida. Perišić je došao do kolege iz reprezentacije te mu pružio ruku pozdravivši ga prilikom izlaska. Potez je oduševio neke fanove putem Twittera.