VELIKI USPJEH: Evo što je danas napravio Bayern Munchen!

Bayern Munchen je opet ona dobra stara mašinerija koja melje protivnika. Možemo li reći da je Niko Kovač uspio? Ipak, pričekajmo kraj sezone…

VELIKA POBJEDA

Bayern je danas ugostio neugodni Wolfsburg, ali je to na kraju ispala kao vrlo jednostavna prvenstva utakmica. Naime, Bavarci su slavili s teniskim rezultatom 6:0.

Dvostruki strijelac bio je Robert Lewandowski, a još su pogađali Gnabry, James Rodriguez, Muller i Kimmich. Treba istaknuti kako je posebno bio inspiriran Franck Ribery koji je u igru ušao u 55. minuti, a onda bio asistent za čak tri pogotka svoje momčadi.

Ovo je velika pobjeda za Bayern iz jednostavnog razloga. Napokon su zauzeli prvo mjesto od Borussije Dortmund koja ima isti broj bodova, ali se u Bundesligi prvo gleda gol razlika kad imate isti broj bodova. Fascinira podatak da su Bavarci ostvarili čak 12 pobjeda u posljednjih 13 prvenstvenih utakmica.

BVB je danas ugostio Stuttgart i poveli su tek u 62. minuti preko Reusa koji je realizirao udarac s bijele točke. Rezultat je izjednačio Marc-Oliver Kempf u 71. minuti. Navijači su strepili praktički do samog kraja, ali onda su posao obavili Alcacer i Pulišić.

Niku Kovača i njegove izabranike sada očekuje veliki okršaj protiv moćnog Liverpoola za ulazak u četvrtfinale Lige prvaka. Prva utakmica u Engleskoj završila je bez pogodaka.

NAJTRAŽENIJI TRENER DANAŠNJICE: Zidane na stolu ima ponude četiriju europskih divova!