VELIKO IZNENAĐENJE: Real Madrid ispao u španjolskom Kupu!

Veliko iznenađenje dogodilo se u španjolskom Kupu. U četvrtfinalu Copa del Reya Real Sociedad uspio je izbaciti veliki Real Madrid, i to usred Madrida!

U prvom dijelu vidjeli smo samo jedan pogodak. Posebno inspiriran bio je mladi Martin Odegaard, koji se u Sociedadu nalazi na posudbi. Martin je zabio u 22. minuti, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

Zinedine Zidane vidio je da u igru mora ubaciti Modrića, ali to nije donijelo pomak u igri ‘Kraljeva’. U 54. i 56. minuti dva gola zabio je Alexander Isak. Na semaforu je stajalo Real Madrid – Real Sociedad 0:3.

U 59. minuti rezultat smanjuje rezultat Marcelo. U 69. minuti četvrti gol Sociedada Mikel Merino. Do kraja utakmice za Real su zabili Rodrygo i Nacho, ali Real Sociedad ide u polufinale!

KAKO SE OVO ODBIJA? MODRIĆ DOBIO PONUDU KOJU ĆE TEŠKO ODBITI!

DOLAZI U ŠPANJOLSKU: OVAJ KLUB DAJE 300 MILIJUNA EURA ZA MBAPPEA!

OVO JE PREKRASNO: Pogledajte novi dres Nigerije. Prodano ih je već tri milijuna

KAKAV PROPUST: DINAMO GA NIJE HTIO, A SADA PRELAZI U ARSENAL ZA 30 MIL. EURA!

LOŠE PRIMIO PORAZ: Evo što je naljutilo Nenada Bjelicu nakon ispadanja od Rijeke