Turski velikan Beškitaš visokom je pobjedom u gostima protiv Rizespora održao nadu da se iduće sezone može dokopati Lige prvaka. Višestruki prvak Turske bez problema je slavio 7:2, u listu strijelaca se upisao i naš reprezentativni stoper, Domagoj Vida.

Golijada je otvorena baš pogotkom iz kornera Domagoja Vide. Nakon sjajnoj ubačaja Adema Ljajića, branič Vatrenih u 7.minuti glavom posprema loptu u mrežu za prvijenac ove sezone. Srpski reprezentativac Ljajić bio je najbolji igrač susreta, zabio je dva pogotka i upisao tri asistencije.

Posebno treba istaknuti mladog Gunela Yalcina koji je kompletirao hat-trick za samo osam minuta! Beškitaš se nakon 27 utakmica nalazi na trećem mjestu s pet bodova zaostatka u odnosu na Galatasaray, Bašahšehir je već poprilično pobjegao, u prednosti je 11 bodova i smiješi mu se prvi naslov prvaka Turske.

Vida je ove sezone odigrao 23 utakmice, svaku utakmicu bio je 90 minuta na mjestu stopera.