Na uistinu spektakularan način Gorica i Slaven Belupo otvorili su šesto kolo HNL-a. Konačni rezultat je 2:2.

U prvom poluvremenu smo vidjeli zaista slab nogomet koji je pred sam kraj obilježio 25-godišnji napadač Gorice, Merveil Ndockyt. Osim tog gola, na početku susreta dogodila se teška ozljeda gostujućeg ofenzivca Dilana Ortiza.

Bio je to dvoboj između Ortiza i Krizmanića koji je loše završio po napadača Slaven Belupa. U skoku je dobio udarac laktom u glavu. Nakon nekoliko minuta je iznesen na nosilima, a odmah je intervenirala i hitna pomoć u čijim je kolima Kolumbijac izvezen sa stadiona.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE, a ozljedu Ortiza OVDJE.

A potom prava kiša golova u drugom poluvremenu. U 50. minuti izjednačio je Arber Hoxha da bi samo dvije minute poslije Ndockyt vratio vodstvo Gorici. I opet brzi gol, ovog puta nakon samo tri minute konačnih 2:2 postavlja Benedikt Mioč.