Odličnu utakmicu odigrali su Torino i Sassuolo u 36. kolu talijanskog prvenstva. Bikovi su na kraju slavil 3:2 unatoč tome što su gubili dva puta. Junak utakmice bio je talijanski napadač Andrea Belotti, zabio je dva pogotka, jedan je bio pravo remek djelo.

No, nije sve tako bajno izgledalo za Torino, Belotti je prvo promašio najstrožu kaznu i pucao pokraj gola da bi Sassuolo nakon toga poveo preko Bourabije. Isti igrač je minutu kasnije pocrvenio zbog drugog žutog kartona, ali se domaćin mučio sve do 56. minute kada je Belloti ispravio grešku i poentirao za 1:1.

Torino je jurnuo u napad po vodeći pogodak ali navijače je dočekao „hladan tuš“. Dvadeset minuta prije kraja Lirola je doveo Sassuolo u drugo vodstvo na susretu. Ipak, sve se riješavalo u zadnjih 10 minuta, Simone Zaza je izjednačio, da bi Belloti spektakularnim golom škaricama donio vrlo važnu pobjedu svojoj momčadi.

Bikovi tako i dalje imaju šanse za plasman u Ligu prvaka, Belotti je stigao na 15 golova i sedmi je na ljestvici najboljih strijelaca Serie A.