Rijeka i Hajduk odigrali su derbi 16. kola HNL-a. Završilo je 3:2 za Hajduk. Dvostruki strijelac za Hajduk bio je Marko Livaja, koji je zabijao u 45. i 82. minuti. U 54. je za Rijeku pogodio Josip Drmić, a za 2:1 je za Rijeku s bijele točke zabio Murić. Gol za pobjedu Hajduka, nakon što je Livaja izjednačio, zabio je Mlakar u 98. minuti.

Uslijedilo je veliko slavlje hajdukovaca, a, nažalost, gledali smo i treće poluvrijeme. Jedan navijač uletio je na teren i krenuo prema Hajdukovim igračima nakon susreta, ali ga je dočekao Hajdukov šef osiguranja te ga nokautirao.

Zanimljivo je bilo vidjeti i reakciju dječaka koji je skupljao lopte na Rujevici. Nalazio se iza gola na koji je Mlakar postigao odlučujući pogodak te je vrlo sretno proslavio zgoditak. (Index.hr)

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ SLAVLJE KOJE POČINJE NA 6:50