Manchester United uz puno muke je prošao danski FC Kopenhagen u sklopu četvrtfinala Europske lige. Regularni dio utakmice završio je bez pogodaka pa se otišlo u produžetke.

Jedini gol na utakmici pao je tek u 94. minuti kada je veznjak Bruno Fernandes uspješno realizirao udarac s bijele točke. Pravo je čudo što ‘Crveni vragovi’ nisu riješili pitanje pobjednika u prvih 90 minuta jer su imali čak 17 udaraca prema vratima Kopenhagena. Zanimljivo, danski velikan nije imao ni jedan udarac u okvir vrata Manchester Uniteda.

Trener engleskog giganta, Solskjaer, na teren je poslao najjaču moguću postavu pa su tako igrali Pogba, Fernandes, Maguire, Rashford, Greenwod i Martial. Manchester United će u polufinalu Europske lige igrati protiv Intera koji je svladao Bayer Leverkusen 2:1.

A moramo izdvojiti fenomenalan trenutak koji se dogodio u 65. minuti utakmice. Naime, glavni akter ove priče je Rasmus Falk Jensen koji je nevjerojatnim driblingom izvrtio dvojicu igrača Manchester Uniteda. Bila je to sjajna prilika za Kopenhagen ali njegovi suigrači nisu to znali iskoristiti na pravi način.

Dodajmo kako će Kopenhagen iduće sezone opet igrati u Europa ligi jer su u domaćem prvenstvu osvojili drugo mjesto.

POZNATI PORTAL TVRDI: CRISTIANO RONALDO RADI JOŠ JEDAN ČUDESAN TRANSFER!

OVO JE POGODAK SEZONE: EVO ŠTO MANDŽUKIĆ MISLI O SARRIJEVOM OTKAZU!

SLUŽBENO: David Beckham u Inter Miami doveo veliko pojačanje!