VRIJEDI LI 80 MILIJUNA EURA? Liverpoolova zvijezda se opet osramotila!

Liverpool je jučer uspio doći do vrlo važne pobjede, 1:0 protiv Brentford i tako se vratiti u borbu za plasman u Ligu prvaka.

Nevjerojatan promašaj

Liverpool je igrao jučer na Anfieldu protiv Brentforda i pobijedio s minimalnih 1:0. Strijelac je bio Mohamed Salah, u 13. minuti.

Usprkos vrlo važnoj pobijedi njihovog kluba, navijačima Liverpoola je glavna tema Darwin Nunez. Svojim nevjerojatnim promašajem je opet postao glavna tema na društvenim mrežama. Urugvajac se opet nije proslavio, a navijače je posebno naljutio jedan detalj s utakmice. Radi se o situaciji iz prvog poluvremena kada je Trent Alexander-Arnold fantastično uposlio Nuneza koji je izašao sam pred vratara gostiju. Na žalost, izgledna situacija nije pretvorena u pogodak jer Nunez nije dobro zahvatio loptu.

Podsjetimo, ovaj je 23-godišnjak stigao u Liverpool uoči početak ove sezone, kao veliko pojačanje, iz Benfice za čak 80 milijuna eura. Na žalost po Liverpoolove navijače Urugvajac i dalje nije našao pravu formu. Za Liverpool je odigrao 42 utakmice i uspio je postići 15 golova i dodati četiri asistencije.

Usporedbe radi, prošle je sezone za Benficu u cijeloj sezoni odigrao 41 utakmicu i zabio čak 34 gola.