ZAORILO SE POLJUDOM: Evo što su navijači Hajduka poručili svom treneru!

12. kolo HNL-a donijelo nam je veliki derbi između Hajduka i Osijeka. Gosti su predvođeni novim trenerom Zoranom Zekićem upisali pobjedu 0:2.

Momčad Zorana Zekića povela je u 46. minuti nakon sjajne akcije i gola Brleka, a pobjedu je potvrdila u 75. minuti kad je Lučić nesretno skrenuo loptu u svoj gol nakon udarca Omerovića. A pred kraj utakmice vidjeli smo zanimljivu reakciju navijača Hajduka.

Naime, velik dio Poljuda počeo je žestoko skandirati treneru Ivanu Leki da napusti klupu Bijelih. Ovo je Hajduku već četvrti poraz u prvenstvu ove sezone, odnosno čak šesti ako ubacite utakmicu Superkupa protiv Dinama te onaj poraz u Grčkoj kod PAOK-a.

Hajduk: Lučić – Sigur, Šarlija, Elez, Melnjak – Pukštas, Žaper – Benrahou, Krovinović, Sahiti – Trajkovski

Osijek: Malenica – Manev, Duarte, Bralić, Omerović – Nejašmić, Brlek – Gržan, Caktaš, Pušić – Mierez

Što mislite, treba li Ivan Leko napustiti klupu?