DOGAĐA SE I NAJBOLJIMA: Ronaldo jučer imao jednu od najgorih utakmica u karijeri!

Juventus je jučer u sklopu 33. kola talijanske Serie A imao naizgled jednostavno gostovanje kod Sassuola. No, Ronaldo i društvo se nisu najbolje proveli.

A posebno se to tiče za superstara Cristiana Ronalda koji je imao jednu od najgorih utakmica u svojoj karijeri. Naime, Juve je krenuo furiozno pa su tako već nakon 12. minuta imali veliko vodstvo od 2:0 preko Danila i Gonzala Higuaina. Sassuolo je smanjio rezultat do kraja poluvremena preko FIlipa Djuričića.

Potom je domaćin napravio pravi šok na početku drugog dijela. Potpuno su preokrenuli rezultat golovima Berardija i Caputoa. Ipak, spas Juventusu daje Alex Sandro koji pogađa za 3:3. Nakon toga je Sassuolo čak imao vrlo dobre prilike ali ekipa Juventusa je imala sreće.

Fascinira podatak da je Ronaldo odigrao prvu utakmicu u Serie A od prosinca bez gola ili asistencije. U trileru sa šest golova peterostruki osvajač Zlatne lopte nije uspio ostvariti niti jedan šut u okvir gola, a deset puta mu je oduzeta lopta.

Popularna stranica ‘SofaScore’ dala mu je katastrofalnu ocjenu 5.8! Tako je legendarni Portugalac iza sebe ostavio utakmicu koju će sigurno trebali što prije zaboraviti. No, ovaj kiks ne bi trebao previše uznemiriti navijače Juventusa. Imaju ugodnih sedam bodova više od Atalante, a do kraja prvenstva ostalo je još samo pet kola.

NAJAVLJEN TRANSFER ZA POVIJEST NOGOMETA: SVIJET DOBIVA NOVOG NAJSKUPLJEG VRATAR SVIH VREMENA?