IMAMO FAIR PLAY GODINE: Pogledajte što je napravio trener Rangersa!

Nogometaši Rangersa izborili su plasman u četvrtfinale škotskog Kupa nakon što su u susretu osmine finala pobijedili Partick Thistle sa 3-2.

Bila je to zanimljiva utakmica u kojoj su gosti poveli 1:0, imali su i 2:2, no Rangers je četiri minute prije kraja zabio za pobjedu.

Dramatičnu utakmicu Rangersa i Particka obilježio je nekorektan potez igrača Rangersa Malika Tillmana u 71. minuti koji je na nesportski način presjekao loptu suparnika koji je poslije jedne sporne situacije želio loptu ispucati na polovicu Rangersa te je zabio gol.

Nakon toga su mladog Amerikanca napali igrači Particka, došlo je do naguravanja, a Tillman je završio na travi. Tada je trener Rangersa Michael Beale povukao potez zbog kojeg je zaradio poštovanje nogometne javnosti na čitavom Otoku.

Naime, Beale je naredio svojim igračima da kad Partick krene s centra njegovi igrači samo stoje i puste protivnika da zabije. Nakon što se to dogodilo trener Particka je došao do klupe Rangersa kako bi čestitao kolegi.