JEDNA OD NAJVAŽNIJIH UTAKMICA: Evo gdje možete gledati susret Armenija – Hrvatska!

Hrvatska nogometna reprezentacije prije tri dana upisala je visoku 5:0 pobjedu protiv Latvije, a već danas na rasporedu je novi okršaj.

Izbornik Zlatko Dalić i njegovi izabranici gostovat će kod Armenije u Yerevanu, u sklopu šestog kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo. U drugoj utakmici iz ove skupine Latvija će na svom terenu ugostiti Wales.

Hrvatska je u petak pobijedila Latviju 5:0 na Rujevici, a Armenija je uzela bod u Turskoj iako je do 88. minute imala vodstvo. Armenci su uz Turke trenutno najveći kandidati za ugroziti Hrvatsku pa je današnja utakmica reprezentaciji Zlatka Dalića jedna od ključnih na putu do plasmana na kontinentalnu smotru.

Zanimljivo, Vatreni su dosad igrali samo jednom protiv Armenije. Bilo je to prvog lipnja 2021. godine u Gorici, a tad smo vidjeli remi 1:1. Naši su poveli u 24. minuti preko Perišića, a hrabri Armenci izjednačili su u 72. minuti.

Prijenos utakmice je od 18 sati na Novoj TV, a uvodna emisija počinje pola sata ranije.

Za analizu utakmice Armenija – Hrvatska kliknite OVDJE.