KAKVA IGRAČINA: Mlada brazilska zvijezda fantastičnim projektilom donijela bodove Realu!

Real Madrid i Sevilla (2:1) odigrali su na Santiago Bernabeu derbi 15. kola španjolske La Lige. Bio je to ujedno hrvatski okršaj Luke Modrića i Ivana Rakitića koji je kao kapetan predvodio sastav iz Andaluzije. Kraljevi su na kraju slavili zahvaljujući fenomenalnom potezu Viniciusa Juniora.

Sevilla je povela u 12. minuti preko Rafe Mira, do kraja poluvremena Real je došao do izjednačenja preko Karima Benzeme, sjajni francuski napadač je zabio 16. pogodak u prvenstvu. I kada se činilo da će doći do podjele bodova, ukazao se mladi Vinicius te nakon solo prodora pravom bombom svladao golmana Bona.

Rakitić je igrao do 71. minute dok je njegov bivši reprezentativni kolega Luka Modrić napustio igru dvije minute kasnije. 21-godišnji Vinicius igra najbolju sezonu karijere, ovo mu je bio 11. pogodak u španjolskom prvenstvu, kombinirano Brazilac i Benzema imaju čak 15 asistencija.

Madriđani su pobjedom učvrstili prvo mjesto s 33 boda, dok je Sevilla pala na četvrtu poziciju.

KUGLICE SU ZAPLESALE: DOBILI SMO SPEKTAKULARNE DODATNE KVALIFIKACIJE ZA ODLAZAK U KATAR!