OPET NAPADA: Wanda Nara prozvala Perišića!

U ludoj utakmici Fiorentine i Intera u 25. kolu Serie A završilo je 3:3, a Fiorentina se od poraza spasila u 101. minuti.

Gosti su vodili 3:1 pa je zbog remija nastala drama, a i nakon utakmice ista se u studiju nastavila. U glavnoj ulozi, pogađate, Wanda Nara, kontroverzna menadžerica i žena odbačenog kapetana Maura Icardija.

Dotakla se detalja nakon gola Mattea Politana za Inter u 40. minuti. Prilikom proslave Politano je imitirao Icardijevu proslavu, a onda mu je prišao Ivan Perišić s leđa i gotovo ga udario rukom po ruci da to spriječi.

Smatra se da je to Perišić učinio da se ne dižu nove tenzije oko Icardi, dok ima i onih koji smatraju da je to uradi namjerno kako bi pokazao da Icardi i njegovi golovi nisu potrebni momčadi.

“U nogometu se događaju nepravde kao što je bio penal protiv Intera, kao što je Perišićevo ponašanje ili kao što je odluka da Mauro ostane kod kuće. Netko tko je davao sve od sebe za ovaj klub sada se prikazuje kao monstrum što nema veze s istinom”, rekla je Wanda nakon utakmice.

U obranu Perišića stao je Antonio Cassano, legendarni talijanski napadač i bivši igrač Intera.

“Kod Perišićeve geste nije bilo ništa loše. Mislim da Icardi generalno ima problem s igračima iz bivše Jugoslavije.”