MORA SE I OVO UNIŠTITI: Pogledajte što su navijači Hajduka napravili na novom stadionu Osijeka!

U ovim trenucima igra se zaostala utakmica trećeg kola HNL-a između Osijeka i Hajduka. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 0:1 za Splićane.

Gosti su poveli nakon velike pogreške Osijeka u 42. minuti. Jugović je na centru predao loptu Sahitiju koji šalje u čistu kontru Marka Livaju, a on sjajno prebacuje Malenicu za vodstvo Hajduka.

Nažalost, uoči utakmice vidjeli smo jako ružan prizor. Kako prenosi 24sata, vidjeli smo opet sramotnu bakljadu. Naime, Torcida, koja je stigla na rezervirani dio tribine za gostujuće navijače neposredno prije početka utakmice, zapalila je baklju i bacila ju na stepenice pored tribina, dok su domaći navijači zvižducima dočekali donedavnog kapetana Mihaela Žapera.

Osijek: Malenica – Manev, Duarte, Bralić – Gržan, Nejašmić, Brlek, Drambajev – Omerović, Jugović – Mierez

Hajduk: Lučić – Sigur, Uremović, Šarlija, Diallo – Žaper, Pukštas – Sahiti, Krovinović, Dajaku – Livaja