NAJLUĐI PPREOKRET IKADA U ITALIJI: Gubili 3:0 do 72. pa pobijedili, zabili u 94. i 96.

Spektakularnu utakmicu danas su odigrali Cagliari i Frosinone u sklopu desetog kola talijanske Serie A. Klub sa Sardinije slavio je 4:3 nakon što je gubio 0:3.

Argentinac Matias Soulé (23, 37) i Marco Brescianini (49) doveli su Frosinone u veliko vodstvo i, činilo se, sigurnu pobjedu.

No, momčad sa Sardinije se čudesno vratila pogocima zamjena Gaetana Oristanija (72), Kongoanca Antoinea Makoumboa (76) i junaka utakmice Lea Pavolettija koji je zabio za pobjedu u 90 + 4 i 90 + 6. Prvi put u povijesti Serie A dogodilo se da jedna momčad koja 20 minuta prije kraja gubi s tri razlike na kraju ostvari pobjedu.

Dodajmo da je domaći igrač Mancosu u 30. minuti promašio penal. Cagliariju je ovo prva pobjeda, ali je i dalje predzadnji sa šest bodova, dok je Frosinone 12. s 12 bodova.

A poznati Twitter profil koji se zove OptaPaolo, koji se inače bavi statistikom, iščupao je nestvaran podatak. Naime, Cagliari je postao prva ekipa u povijesti Serie A koja je od 70. minute uspjela nadoknaditi zaostatak od čak tri gola.