NIJE MU LAKO: David de Gea uputio ispriku suigračima zbog velikog kiksa protiv Chelseaja!

Manchester United imao je sve u svojim rukama na Old Traffordu protiv Chelseaja. Poveli su Vragovi nakon lijepe akcije pogotkom Juana Mate, londonski Plavci nisu mogli ozbiljnije zaprijetiti vratima Uniteda i činilo se da imaju tri boda u džepu.

No, pred kraj prvog poluvremena se dogodio veliki kiks najčvršće karike Davida de Gee i Marcos Alonso je iskoristio njegovu grešku te zabio za 1:1. Izvor vrlo blizak The Sunu otkrio je što se događalo u svlačionici na predahu.

“Na poluvremenu je rukama prekrio lice i osjećao se krivim zbog kiksa. Smatrao je da je iznevjerio cijelu momčad svojom pogreškom.”Zaje*** sam”, rekao je suigračima, a trener Ole kazao mu je da zaboravi na taj kiks te da se fokusira na drugo poluvrijeme.”

Ipak, do kraja utakmice Oleove trupe nisu uspjele doći do sva tri boda i upropastili su veliku priliku da se nađu u borbi za Ligu prvaka. Nakon susreta španjolski čuvar mreže je bio vidno utučen, brzo se pokupio iz svlačionicu i otišao kući.

De Gea je u posljednje vrijeme izgubio prepoznatljivu formu, ali ne treba zaboraviti koliko puta je spašavao suigrače.