PA ŠTO RADI VAR? Pogledajte nevjerojatnu pogrešku na utakmici Borussije Dortmund!

U dobro poznatom terminu njemačke Bundeslige 15:30 vidjeli smo čak šest utakmica. Borussia Dortmund je u gostima slavila s minimalnih 1:0 ali moglo je biti drugačije s obzriom da je sudac napravio pogrešku.

Wolfsburg je uspio prosuti dva gola prednosti protiv Freiburga pa je završilo remijem 2:2, a zanimljivo da smo vidjeli čak pet gostujućih pobjeda. Werder Bremen napokon je došao do punog plijena kod Paderborna koji gotovo sigurno leti u drugu ligu. Bilo je čak 5:1 za igrače iz Bremena.

Eintracht Frankfurt je devastirao Herthu iz Berlina 4:1, a Union Berlin je 2:1 tukao FC Koln. I naravno, za kraj Borussia Dortmund je pogotkom Halanda došla do tri boda i nekakve nade da će prestići Bayern koji trenutno igra protiv Borussije M’Gladbach.

No, opet se pričalo o VAR-u. Naime, u 65. minuti gol je zabio Raphael Guerreiro, lijevi bek Borussije Dortmund. Glavni sudac išao je gledati VAR da bi donio odluku kako je igrač BVB-a igrao rukom!?

Čak je i komentator bio uvjeren kako je igrao ramenom, ali sudac je pokazao na ruku. Srećom, gol je pao u 95. minuti i Žuti su uzeli nova tri boda…

BRAVO, MAJSTORE: BILIĆEV WBA SRUŠIO ENGLESKOG VELIKANA!