POPUT DJEČJEG VRTIĆA: Pogledajte što je Neymar jučer napravio Mbappeu!

Aktualni francuski prvak PSG jučer nije uspio nastaviti pobjednički niz u  domaćem prvenstvu. Kod kuće ih je iznenadio Monaco s kojim su odigrali 1:1.

‘Klub iz Kneževine’ je poveo u 20. minuti preko Kevina Vollanda nakon asistencije Golovina. Mnogi su se ponadali kako će Parižani preokrenuti rezultat u svoju korist, ali samo su uspjeli izjednačiti rezultat u 70. minuti preko Neymara koji je uspješno realizirao udarac s bijele točke.

A nakon utakmice se opet pričalo zvijezdama iz Pariza. U pitanju je famozni jedanaesterac preko kojeg je PSG došao do boda. Svi već dobro znaju kako je Mbappe prvi izvođač u ekipi, ali bez obzira na to Neymar je uzeo loptu čim je sudac pokazao na penal, a Mbappe nije prišao suigraču i zatražio loptu.

To je odmah pokrenulo kontroverze pa je nakon utakmice PSG-ov trener Christophe Galtier dobio novinarsko pitanje vezano uz spomenutu situaciju. Ovako je odgovorio: “Hijerarhija prilikom izvođenja penala se zna. Kylian je broj jedan, a Ney broj dva, ali važno je da je odmah nakon Neymarovog gola Kylian radosno dotrčao do njega čestitati mu.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ KAKO JE NEYMAR IZ PENALA ZABIO ISPRED MBAPPEA

Tako treba biti. Obojica su sjajni igrači i na njima je da po njihovom osjećaju odluče tko će pucati penal. Ali najvažnije je da je Neymar zabio i da mu je Mbappe prvi čestitao.” Tim penalom Neymar se učvrstio na prvom mjestu tablice strijelaca sa šest prvenstvenih golova. Drugi je Mbappe s četiri gola.