RUŽNA SITUACIJA: Evo zašto je sinoć nakratko prekinuta utakmica Watforda i Chelseaja!

Aktualni europski prvak Chelsea jučer je ostvario važnu pobjedu na gostovanju kod Watforda gdje je bilo 2:1 za ‘Plavce’.

Kod Chelseaja su zabijali Mason Mount i Hakim Ziyech dok je kod domaćina poentirao Emmanuel Dennis. No, susret je obilježio ružan trenutak koji se dogodio u prvom poluvremenu. Naime, u 13. minuti došlo je do prekida utakmice.

Sky Sports je objavio da je navijač imao srčani zastoj, ali da je sada u stabilnom stanju i odveden u bolnicu. Igrači su poslani u svlačionice dok se navijaču ukazivala pomoć. Navijači su na tribinama pjevali pjesme nakon što su čuli pozitivne vijesti, a igrači su nakon kratkog zagrijavanja nastavili utakmicu.

Osim Chelseaja, jučer su uspješni bili Manchester City i Liverpool. ‘Građani’ su 2:1 slavili kod Aston Ville dok je Liverpool razbio Everton u gradskom derbiju.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ TRENUTAK KADA JE SUSRET PREKINUT.