SAVRŠENI ODGOVOR: Junak Zrinjskog poslao poruku bezobraznom nizozemskom treneru koji je ismijavao BiH prvaka!

Ne stišava se euforija nakon povijesne pobjede Zrinjskog u Europi. Nakon što su na poluvremenu gubili 0:3, Plemići su čudesno preokrenuli na 4:3 protiv AZ-a i upisali pobjedu za povijesne knjige.

Malo je tko vjerovao u takav ishod utakmice, a posebno nizozemska legenda Dick Advocaat koji je žestoko podcijenio sastav iz Mostara kazavši da je “nevjerojatno da ovakvim momčadima uopće dopuštaju da igraju u europskim kupovima”.

To mu se vrlo brzo obilo o glavu, a u velikom preokretu posebno je inspiriran bio Zvonimir Kožulj koji je Nizozemcima “utrpao” dva pogotka. Prvi je, istina, bio prekrasan, ali drugi je pogodak bio puno slađi, za pobjedu u 81. minuti i eksploziju oduševljenja na tribinama.

Kožulj nije stao na tome, odlučio je Nizozemcima još malo utrljati sol na ranu. Komentirao je Advocaatove riječi s poluvremena, i to samo s jednim emotikonom – onim koji ima prst preko usta. Utišao ih je s dva pogotka na terenu, a onda i emotikonom na Instagramu.

Također dodajmo kako je bivši nogometaš Hajduka proglašen najboljim igračem prvog kola Konferencijske lige.