SKANDAL U BEOGRADU: Pogledajte što je napravio Cristiano Ronaldo!

Strašnu utakmicu odigrali su Srbija i Portugal u Beogradu, a pravi show napravio je Cristiano Ronaldo na samom kraju utakmice.

No, krenimo redom. Portugal je imao dva gola prednosti u prvom poluvremenu zahvaljujući dvostrukom strijelcu Diogo Joti koji je zabijao u 11. i 36. minuti. Svi su očekivali laganu pobjedu Portugala ali Srbi su se vratili u drugom dijelu.

Srbi su smanjili već u 46. minuti preko Mitrovića, a za 2:2 pogađa Filip Kostić. Do kraja utakmice nismo vidjeli neke velike prilike ali onda je Cristiano Ronaldo u 94. minuti zabio čisti gol za pobjedu Portugala ali suci nisu vidjeli kako je lopta prešla gol crtu.

No, na snimci se sve odlično vidi i Portugal je trebao zaključiti ovu utakmicu pobjedom. Cristiano je nakon toga demonstrativno bacio kapetansku traku te naputio teren uz sočne psovke. Glavni sudac ove utakmice bio je Nizozemac Makkelie.

Da, na ovoj utakmici nije bilo famoznog VAR-a, koji bi sigurno potvrdio pogodak Ronalda…