ŠTO SE DOGAĐA? Ante Rebić je danas dobio novi udarac u Milanu!

Ok, više nema smisla ni ponavljati da je AC Milan već odavno postao prosječni talijanski klub, ali mnogima nije jasno zašto se konstantno rade iste greške. Naime, sedmerostruki osvajač Lige prvaka dva tjedna su odlučili promijeniti trenera.

Sezonu su započeli sa Marcom Giampaolijem, ali on je zakazao ili točnije rečeno nije dobio pravu priliku. Za novog trenera postavljen je Stefano Pioli, a navijači Milana to nisu najbolje primili, i sada vidimo zašto. Milan je prvo kiksao kod kuće protiv Leccea remiziravši 2:2, a danas su upisali novi poraz.

Milan je izgubio u Rimu kod Rome. Roma je došla u vodstvo u 38. minuti preko napadača Edina Džeke. Rezultat je izjednačio Theo Hernandez u 55. minuti, ali samo četiri minute kasnije pogađa Nicolo Zaniolo za novo vodstvo Rome.

Ono što čudi navijače Milana, osim dolaska trenera Piolija, je ignoriranje hrvatskog napadača Ante Rebića. Naime, 26-godišnji ofenzivac stigao je ovog ljeta iz Frankfurta na dvogodišnju posudbu u Milan, ali prava je tragedija što se događa Rebiću.

Hrvat je upisao samo četiri nastupa uz mizernu minutažu (73 minuta). Rebić je danas cijelu utakmicu u Rimu proveo na klupi za pričuve. Maldini i Boban predstavili su Rebića kao veliko pojačanje, ali mnogima nije jasno što se događa u klubu…

SRAMI SE: NEĆETE VJEROVATI ŠTO JE SARRI DANAS REKAO U VEZI MANDŽUKIĆA!

OVO NISU ISTINE: POGLEDAJTE KAKO JE EDEN HAZARD PROMAŠIO PRAZAN GOL!