TALIJANI SE IPAK OSVETILI: Evo što poraz od Atalante znači za Dinamo!

Hrvatski prvak Dinamo Zagreb ipak neće po dobrome pamtiti gostovanje u Milanu. Izabranici Nenada Bjelice izgubili su od Atalante, koja se tako osvetila za teški poraz u 1. kolu. Rezultat je bio 2:0 za Talijane.

Atalanta je u potpunosti izdominirala prvi dio, a vrhunac te dominacije dogodio se u 27. minuti kada je ruski sudac Karasev pokazao na bijelu točku. Kazneni udarac uspješno je realizirao Lucas Muriel. Kobna je bila reakcija obrane Dinama koja je jako loše reagirala, a čini se kako je to bio ispravno dosuđen jedanaesterac. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

A onda nevjerojatni šok za igrače Dinama. Fantastični pogodak postigao je Gomez, i to već u 47. minuti. Kasnije su još pokušavali Muriel i Pašalić, ali rezultat se nije mijenjao. Modri će tako biti ispred Atalante ukoliko će te dvije ekipe imati isti broj bodova.

Modri će u posljednjem kolu ugostiti Manchester City. No, mnogi navijači Dinama će se nadati kako će Pep Guardiola u Zagreb doći s rezervnom postavom. Naime, ‘Građani’ su večeras remizirali protiv Šahatara, a Englezima je bio dovoljan i taj bod da osvoje skupinu C. ‘Građani’ će tako imati prednost domaćeg terena u osmini finala Lige prvaka.

Šahtar će u posljednjem kolu ugostiti Atalantu tako da nas u svakom slučaju očekuje neizvjesnih 90 minuta. Što mislite, hoće li Dinamo prezimiti u Europi?

POZNAT MODRIĆEV NASLIJEDNIK: ŠPANJOLCI TVRDE DA JE PROCURILO IME NOVOG OSVAJAČA ZLATNE LOPTE!

NEVJEROJATNA PRIČA: Lani su mu otkrili rak, prošao je kemoterapiju, a u četvrtak će igrati za Man. United

TRENUTAK KOJI SANJA SVAKI NOGOMETAŠ: MODRIĆ DOBIO PREKRASNI ‘STANDIN OVATION’ PRILIKOM IZLASKA IZ IGRE