VELIKA TRAGEDIJA U SRBIJI: Pogledajte što su napravili navijači…

Kaotične vijesti dolaze iz susjedne Srbije gdje su opet u glavnoj ulozi navijači. Naime, jedan nogometaš završio je u bolnici nakon napada protivničkih navijača.

Naime, mladi vratar srpskog trećeligaša Rada Luka Martinović završio je u beogradskom Urgentnom centru nakon što su ga na prvenstvenoj utakmici u gostima kod Zemuna napali domaći navijači. Oni su pri rezultatu 2:0 za Zemun utrčali u teren u 16. minuti i Martinoviću s mreže gola oteli šal koji on nosi na svaku utakmicu za sreću još od 10. godine. Incident možete vidjeti na snimci od 28. minute.

Martinović je krenuo za njima kako bi vratio šal nakon čega su ga maskirani huligani pod fantomkama izudarali nogama i rukama po glavi i neometano se vratili na tribinu. Martinović je signalizirao sucu da prekine susret, što se i dogodilo nakon čega su igrači Rada otišli u svlačionicu iz koje se više nisu vratili.

Navijači Zemuna krenuli su prema navijačima Rada koji su u želji da obrane igrače svojega kluba koji su uglavnom klinci krenuli u sukob s policijom. Došlo je do kratke tučnjave nakon koje je ozlijeđen jedan policajac, a privedeno je nekoliko navijača Rada koji se nakon utakmice oglasio s priopćenjem.

“Na veliku žalost svih ljubitelja nogometa, na gradskom derbiju između Zemuna i naše ekipe došlo je do prekida utakmice. U 17. minuti, kraj svih redarskih službi, navijači domaće ekipe su maskirani, pod fantomkama, neometano ušli na teren kako bi uzeli šal (amajlija koju od svoje 10. godine nosi na sve svoje utakmice) koji je bio zakačen na mrežu gola.

Pritom su fizički napali golmana naše ekipe i rukama i nogama mu nanijeli ozljede u predjelu glave, nakon čega je Martinović završio u Urgentnom centru i nije mogao nastaviti utakmicu”, stoji u priopćenju Rada.