VELIKO IZNENAĐENJE U DINAMOVOJ SKUPINI: Evo što to znači za Modre!

Danas na rasporedu imamo utakmice trećeg kola Europske lige i Konferencijske lige. Jedini hrvatski predstavnik ove jeseni je zagrebački Dinamo koji će večeras u 21:00 igrati protiv češkog kluba Viktorije Plzen.

A jako dobre vijesti dolaze nam iz skupine C gdje su smješteni Dinamo, Viktoria Plzen, FC Ballkani i Astana. Naime, kazahstanski prvak Astana uspio je u gostima svladati FC Ballkani 2:1.

Kazahstanci su tako došli do prvih bodova u Konferencijskoj ligi, nakon poraza od Dinama i Viktorije Plzen. Astana je povela već u sedmoj minuti pogotkom Kama Hovhannisyana. Edvin Kuč izjednačio je odmah u osmoj minuti, no Astana je ponovo povela u drugom poluvremenu. Zabio je Absal Beysebekov za 1:2 u 23. minuti.

Astana je ostala na zadnjem mjestu skupine, ali je i spriječila Ballkani da ode na šest bodova i tako preskoči Dinamo. Zagrebačka momčad, unatoč porazu u prošlom kolu na Kosovu, ima priliku zasjesti na prvo mjesto skupine ako pobijedi Viktoriju Plzen u Zagrebu.