Ivan Perišić i njegov Tottenham jučer su praktički odustali od plasmana u Ligu prvaka sljedeće sezone. Naime, Spursi su izgubili na gostovanju kod Liverpoola 4:3.

Liverpool je već nakon 15 minuta imao nestvarno vodstvo 3:0 zahvaljujući golovima Jonesa, Diaza i Salaha pa su tako mnogi pomislili da se sprema nova golijada. No, Tottenham se uspio vratiti preko Kanea, Sona i Richarlisona koji je zabio u 93. minuti. No, onda je samo minutu poslije Jota zabio za konačnih 4:3.

Unatoč porazu dobru partiju odigrao je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić koji je asistirao Harry Kaneu kod prvog gola Tottenhama. Slobodno se može reći kako je upravo Perišić akter najvažnijeg događaja na utakmici jer se i dan poslije priča o tome.

Naime, u 40. minuti Perišić je prihvatio loptu na lijevom krilu i krenuo u fantastičan dribling gdje je trzajem izbacio Van Dijka iz ravnoteže i perfektno asistirao Harryju Kaneu za 1:3, a fanovi su jedva dočekali ismijati “polomljenu kičmu” Virgila van Dijka.

Inače, još uvijek je nepoznato hoće li Perišić uopće nastaviti s Tottenhamom iako ima aktualni ugovor do kraja sljedeće sezone. Neki mediji su se raspisali kako će otići zbog Contea jer je upravo zbog njega došao u London…

HRVATSKA NA NOGAMA: EVO TKO BI TREBAO POSTATI PRVI HRVAT U POVIJESTI MANCHESTER UNITEDA!