VRHUNSKO SPUŠTANJE: Pogledajte kako je Zdravko Mamić spustio kanadskom izborniku!

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar. Veliku pobjedu naših nogometaša odlučio je prokomentirati bivši gazda Dinama, Zdravko Mamić.

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

A nakon susreta na Instagrmau se oglasio Zdravko Mamić. Na storyju je podijelio video, koji sam po sebi sve govori. Podsjetimo, kanadski izbornik John Herdman dao je neopreznu izjavu nakon utkamice s Belgijom kada je poručio ‘sj***t ćemo Hrvatsku’. To mu se sada obilo o glavu.

SVAKA ČAST, GOSPODINE: JOŠKO JELIČIĆ POSLAO SVIMA FANTASTIČNU PORUKU UOČI DVOBOJA PROTIV KANADE