TO JE PRAVI SPORTAŠ: Modrić je ovom gestom pokazao veličinu i oduševio nogometni svijet!

Hrvatska nogometna reprezentacija jučer je ostvarila veliku pobjedu protiv Argentine. Vatreni su slavili 3:0 pogocima Rebića, Modrića i Rakitića. Nakon utakmice nogometni svijet oduševio je naš kapetan Luka Modrić…

VELIKI LUKA

“Ovo je bilo sjajno, mislim da smo odigrali izvanrednu utakmicu te da smo bili bolja utakmica na terenu. U prvom poluvremenu smo promašili nekoliko dobrih prilika, ali smo zato u nastavku bili odlični. Pogreška vratara nam je pomogla, naravno, ali smo zaslužili”, rekao je Modrić nakon susreta.

Jučerašnja utakmica pratila se u cijelom svijetu, nitko nije želio propustiti dvoboj Luka Modrića i Lionela Messija, a na kraju je slavio naš LM10 koji je nakon susreta pokazao svoju veličinu. Naime, kao pravi gospodin i veliki igrač stao je u obranu Messija. Dok su se drugi naslađivali, smišljali smiješne zafrkancije na račun velikog Argentinca i natjecali se tko će više udariti po njemu, Luka ga je hvalio. Time je oduševio navijače Argentine i Barcelone, ali i mnoge druge.

On je nevjerojatno dobar igrač, ali ne možete očekivati da će sve sam napraviti. U nogometu vam je uvijek potrebna podrška suigrača, kazao je Modrić pa dodao:

Meni je on izgledao jako dobro, ali mi smo se odlično branili protiv njega. Zatvorili smo sredinu terena i spriječili da lopta dođe do njega. A kad smo uhvatili pravi ritam, preuzeli smo kontrolu, zaključio je naš kapetan.

KAKVE POHVALE: Legendarni Schmeichel voli Hrvate, a evo i zašto!