U ovim trenucima se igra polufinalna utakmica Lige prvaka između Reala i Chelseaja, trenutni rezultat je 1:1. Londonski Plavci su odlično otvorili utakmicu i poveli preko Christiana Pulisica u 14. minuti, prethodno je Werner promašio odličnu priliku kada je sjajno intervenirao Courtois.

Kraljevi su se vratili u 29. minuti nakon odličnog pogotka i vrhunskog snalaženja u protivničkom šesnaestercu Karima Benzeme. Prvu su kombinirali Kroos i Modrić, Marcelo je ubacio u kazneni prostor, Benzema je nakon velike gužve loptu primirio glavom i silovito je zakucao iza nemoćnog vratara Mendya.

Chelsea je ipak napravio dobar posao dosada jer ravnopravo igraju s Realom, Tuchel je ispunio prvi plan, gosti iz Engleske su zabili gol u gostima. Ipak, do kraja se još ima dosta za igrati pa očekujemo još uzbuđenja na stadionu Alfredo di Stefano.

USKORO ZA VATRENE? “DA, ŽELIM IGRATI ZA HRVATSKU REPREZENTACIJU…”