GODINE SU SAMO BROJ: Pogledajte spektakularnu golčinu Modrića!

U ovim trenucima igra se dvoboj drugog kola španjolske Primere između Celte Vigo i Real Madrida, a nakon prvog dijela gosti vode 1:2.

Zanimljivo, u prvih 45 minuta vidjeli smo čak dva jedanaesterca. Prvi je dobio Real Madrid koji ga je uspješno realizirao u 14. minuti preko Benzeme. A nakon gotovo 10 minuta glavni sudac Manzano opet je morao pokazati na bijelu točku, ali ovog puta za domaćina. U 24. minuti udarac s bijele točke realizira sjajni Iago Aspas.

A onda prekrasna čarolija u 42. minuti koju je po tko zna koji put kreirao legendarni hrvatski velikan Luka Modrić. Luki je sjajno asistirao branič Alaba, a ovaj je prekrasno opalio s nekih 25 metara, vratar domaće ekipe samo je ispratio udarac s pogledom.

TALIJANI IZNIJELI DETALJE PREVARE: VARALA LEGENDARNOG NOGOMETAŠA S TRENEROM I UNIŠTILA BRAK