JE LI OVO SAN? Pogledajte kako izgleda skupina Europske lige u kojoj naš Dinamo razvaljuje!

Hrvatski prvak, Dinamo Zagreb, nastavlja rasturati u ovosezonskoj Europa ligi. Modri su na gostovanju kod Spartaka Trnave iščupali veliku pobjedu nakon što su u prvom poluvremenu zaostajali 0:1. U drugom poluvremenu gledali smo potpuno druge momke koji su napravili sjajan preokret.

Slovaci su poveli u 32. minuti preko Ali Ghorbanija koji je iskoristio katastrofalnu reakciju dosta čudljive obrane Dinama. Slovački prvak imao je vodstvo nakon prvih 45 minuta, ali onda preokret!

Dinamo je bolje izgledao u nastavku, a ipak je trebalo proći neko vrijeme da se slome žilavi slovaci pa je tako Gavranović majstorski pogodio za izjednačenje. Pogodak vrijedan tri boda postigao je Mislav Oršić u 77. minuti. Tu još treba dodati kako su Anderlecht i Fenerbahce odigrali vrhunski remi 2:2 što je i najbolji mogući rezultat za hrvatskog prvaka. A pogled na tablicu izgleda spektakularno!

Dinamo je prvi na tablici s maksimalnim učinkom iz tri utakmice. Na drugoj poziciji nalazi se Fenerbahce koji ima 4 boda. Na trećem je Spartak Trnava koja ima 3, a na posljednjem mjestu nalazi se očajni Anderlecht koji ima samo jedan bod.

U 4. kolu Modri će ugostiti Trnavu i to će biti velika prilika. Naime, mnogi navijači sanjaju to europsko proljeće i čini se kako je to ova sezona…

LUĐAK ILI REVOLUCIONAR? GAZDA NAPOLIJA PROZVAO FIFA-U I UEFA-U PA PONUDIO IDEJE ZA BOLJI NOGOMET!

KLASA OPTIMIST: Vratar Zvezde primio 4 komada pa nakon utakmice ispalio pravi biser!